19 Kasım 2012 Pazartesi

2012 Yeni memur alımı yapılacak kadrolar sayıları ile birlikte belli oldu

Bu yıl yapılan KPSS sınavı gereğince yapılacak yeni atamalarla devlete alınacak 7 bin 328 yeni memurun kadroları ve kurumları da belli oldu.
KPSS ile atanacak yeni memur adayları için açılan kadrolar belli oldu. En yüksek kadro eğitimde..

2012/2 KPSS ile yerleştirilecek memur adayları için açılan 7 bin 328 kadronun yer ve sayıları belli oldu. En yüksek kadro bin 17 kişi ile Milli Eğitim'de. Sağlıktaki kadro ise 690 kişi.

7 BİN 328 KİŞİ
Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıklanan listelere göre en yüksek kadro, Milli Eğitim Bakanlığı'na verildi. Onu kamu hastaneler ve Çevre Bakanlığı izledi. En çok aranan pozisyonlar ise hemşire, sağlık teknikeri ve mühendis oldu. Ayrıca Devlet Personel Daire Başkanlığı, bazı dolandırıcıların kendilerini başkanlık personeli gibi gösterip adaylardan para aldığını belirtip vatandaşları uyardı.

Devlet personel Başkanlığı'nın internet sitesinde açıklanan listeye göre bazı kadrolar ve kurumları ise şöyle:
Aile Bakanlığı 130
Çevre Bakanlığı 378
D. Hava Meydanları 284
Gelir İdaresi 397
İSKİ
İstanbul Belediyesi 274
Karayolları 220
Kültür Bakanlığı 157
Milli Eğitim 1017
PTT 298
Sağlık Bakanlığı 200
SGK 330
Kamu Hastaneleri 690

17 Kasım 2012 Cumartesi

PTT Memur Alımı Sınavları Başvuru 2012

PTT Memur Alımı Sınavları Başvuru 2012
2012 yılında PTT İşçi ve memur alımı gerçekleştirecek. Ancak ne zaman personel alımı yapılacağı bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde bu konuda bir açıklama yapılacak olursa sizleri PTT personel alımı hakkında bilgilendirmek istiyoruz.
Peki PTT ye nasıl başvuracağız ve sınav olacak mı?
tabi ki PTT başvuran adayları hem yazılı hem sözlü sınavlara tabi tutmaktadır.
Ptt’ye başvuruda bulunacak adayların, öncelikle KPSS’ den belli bir puan üzerinde alması gerekmektedir. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Sınav başvuru formunu ise yine websitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.
Ptt Memur Alımı Sınavları Başvuru Formu 2012 için buraya tıklayınız.


ETİKETLER: PTT Memur Alımı Sınavları Başvuru 2012, PTT memur alımı sınavları başvuru formu 2012,2012 kasım ptt memur alımları,ptt memur alımı 2012,ptt memur alımı 16 11 2012,2012 ptt memur alımı şartları,,ptt memur alımı 2012- kasım, 2012 ptt çalışmak için, 2012 ptt işçi alımı, 2012 ptt memur alımı, 2012 ptt personel alımı, 2012 ptt sınavı, ptt kpss puanı

DOKUZEYLÜLÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

DOKUZEYLÜLÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmi Gazetedeyayınlanan’Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2 inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.
UNVANIADEDİBRÜT ÜCRETARANAN NİTELİKLER
HEMŞİRE23Kıdemi 5 yıldan az olanlar için 1.883 TL. Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 1.909 TL. (İdareler, yukarıda belirtilen tavan Ücretlerin altında sözleşme ücreti belirlemeye yetkilidir.)- Lisans mezunu Hemşirelik/Sağlık Memurluğu bolümü mezunu olmak- 2012 KPSSP3 sınavı puanı olmak
- Askerlikle ilişiği olmamak
Başvuruda bulunacakların
10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifatarihindenitibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657 4B) olarak çalışmamış olması.
Askerliğini yapmış olması. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,
Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,
Herhangi birsosyalgüvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.
İsteklilerin: Bu ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde nüfus cüzdan fotokopisi, KPSSsonuçbelgesi, diploma veya mezuniyet belgesi (noter tasdikli), SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikle Hastanemiz İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5işgünü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.
Başarılı olunduğu www.deu.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, talep edilen belgeler ile birlikte açıklanan ‘Evrak Teslim Tarihi’nde Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Göreve başlama tarihi evrak teslim tarihinden itibaren en geç 10 gün içerisindedir.
Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.
Adres: D.E.Ü. Hastanesi Başhekimliği Inciraltı / İZMİR
Tel: (0 232) 412 23 22 – 412 24 19

9 Kasım 2012 Cuma

TÜİK 6 uzman yardımcısı alacak

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), merkez kadrolarında uzman olarak yetiştirilmek üzere sınavla 6 uzman yardımcısı alacak
Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, TÜİK, uzman olarak yetiştirilmek üzere sözlü sınavla, merkez teşkilatına 6 TÜİK uzman yardımcısı alacak.

8 Kasım 2012 Perşembe

Danıştay Başkanlığı Personel Eleman Memur Alımı Garson Alımı


Kamu sektöründe memur olarak çalışmak isteyenlere müjde. Danıştay Başkanlığı tarafından personel eleman alımı yapılacaktır. Garson olarak yapılacak olan personel alım ilanı ve başvuru koşulları aşağıdaki gibidir.

7 Kasım 2012 Çarşamba

Iğdır Belediyesi Özürlü Büro Memuru Alım İlanı

Iğdır Belediyesi Özürlü Büro Memuru Alım İlanı

Genel Şartlar ve Notlar. TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; -
Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten
itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube
Müdürlüğümüzden veya ...
<http://www.memurum.biz/2012/11/igdir-belediyesi-ozurlu-buro-memuru-alim-ilani.html>

5 Kasım 2012 Pazartesi

İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınav Duyurusu 2012

İçişleri Bakanlığı 60 Kaymakam Adayı Alacak.
İçişleri Bakanlığından:
KAYMAKAM ADAYLIĞI SINAV İLANI
İçişleri Bakanlığında Mülki İdare Amirliği Hizmetleri Sınıfında (MİAHS) boş bulunan 60 (altmış) adet kaymakam adayı kadrosuna sınavla personel alınacaktır.
SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI
1 – Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olmak.
2 – 1700 sayılı Dahiliye Memurları Kanununun 2. ve 657 sayılı DMK’nın 48/A maddesinde yer alan şartlara haiz olmak.
3 – 01 Ocak 2012 tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak (01.01.1977 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar).
4 – Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmamak, askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
5 – 09-10 Temmuz 2011 veya 07-08 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSSP37) puanı 75 ve üzeri olmak.
6 – Kaymakam adaylığı mülakatında daha önce üç kez başarısız olmamış olmak.
BAŞVURU USULÜ, DEĞERLENDİRİLMESİ VE TARİHLERİ
Adaylar başvurularını iki aşamada tamamlayacaklardır.
Birinci Aşama Başvurular: Adaylar başvurularını e-Devlet şifre numarası ile 12-23 Kasım 2012 tarihleri arasında www.icisleri.gov.tr internet adresinden “Kaymakam Adaylığı Müracaat Formu”nu doldurmak suretiyle elektronik ortamda yapacaklardır. Elektronik ortamda müracaat formuna yüklenilecek fotoğraf, fiziksel olarak adayın tanınmasını sağlayacak nitelikte (250×360 piksel boyutunda) vesikalık fotoğraf olacaktır. Birinci aşama başvurular için tanınan son gün saat 18:00’de sistem müracaatlara kapatılacaktır.
Birinci aşama başvuruları Bakanlıkça kabul edilenlerden KPSSP37 puanı en yüksek 1200 kişi ve 1200. kişiyle aynı puanı alan adaylar yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır. Bu adayların isim listesi Bakanlıkça 26 Kasım 2012 tarihinde Bakanlığın www.icisleri.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.
İkinci Aşama Başvurular: Listede ismi bulunan adaylar sınav ücreti olarak 28 Kasım- 5 Aralık 2012 tarihleri arasında Akbank, Denizbank, T.Halk Bankası, T.Vakıflar Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri ve internet bankacılığı aracılığıyla ÖSYM adına 90,00 TL yatıracaklardır. Sınav ücretini yatıran adaylar, aynı tarihler içerisinde ÖSYM’nin htpp://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numarası ve ÖSYM aday şifresi ile başvuru bilgilerinin Aday İşlemleri Sistemine girişini yapacaklardır. Şifrenin edinilmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi ÖSYM’nin internet sayfasında bulunmaktadır. Adaylar, giriş işlemlerini tamamlandıktan sonra Aday Başvuru Kayıt Bilgileri formunun yazıcıdan dökümünü alacaklardır. Form sınavın tüm aşamalarında gerekebileceğinden aday tarafından saklanmalıdır. Sınav ücretini yatırdığı halde ÖSYM’nin internet adresinden Aday İşlemleri Sistemine giriş yapmayan adayların sınav başvuruları tamamlanmamış olacağından bu adaylara Sınava Giriş Belgesi düzenlenmeyecek ve yazılı sınava alınmayacaklardır.
Başvuru koşullarını taşımayan, başvuru koşullarını taşıdığı halde ikinci aşama başvurusunu yapmayan, başvurusu geçersiz sayılan, sınava girmeyen veya giremeyen, sınava alınmayan veya sınavdan çıkarılan, sınavda başarı sağlayamayan veya sınavı geçersiz sayılan, ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran, aynı işlem için birden fazla ödeme yapan adayların ödedikleri ücretler iade edilmeyecektir.
YAZILI SINAV, MÜLAKAT VE ATAMA
Yazılı sınav 30 Aralık 2012 Pazar günü saat 09:30’da Ankara’da yapılacak ve 2,5 saat sürecektir. Adaylar Sınava Giriş Belgesini 24 Aralık 2012 günü saat 14:00’ten itibaren ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet sitesinden T.C. kimlik numaralarını ve şifrelerini girerek edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Belgede yer alacak fotoğraf adayın ÖSYM’ye son başvuru yaptığı sınavdaki fotoğrafı olacaktır. Adaylar sınava gelirken yanlarında, Sınava Giriş Belgesi ile birlikte, üzerinde soğuk damga, güncel bir fotoğraf ve T.C. Kimlik Numarası bulunan nüfus cüzdanı veya süresi geçerli pasaport bulunduracaklardır. (Sadece zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ve askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, nüfus cüzdanı veya pasaport yerine kimlik belgesi olarak kabul edilecektir.) Bunların dışındaki diğer tüm belgeler sınava giriş için geçerli belge sayılmayacaktır. Yanında bu özelliklere sahip kimlik belgeleri olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Bir aday bu belgeler yanında olmadığı halde Sınav Merkezi Yöneticilerinin, ÖSYM Temsilcilerinin, bina veya salon görevlilerinin kararıyla herhangi bir salonda sınava alınmış olsa bile, bu adayın sınavı ÖSYM Yönetim Kurulunca geçersiz sayılacaktır.
Sınav için gerekli olan iki adet kurşunkalem, silgi, kalemtıraş, peçete ve şeker her bir aday için ÖSYM tarafından temin edilecektir. Tüm adaylar ÖSYM’nin internet sitesinde yayımlanan “Sınav Uygulamalarına İlişkin Güvenlik Tedbirleri”ne uymak zorundadır. Sınav bina/salonları ÖSYM tarafından kurulacak güvenlik kameraları ile izlenebilecektir.
Yazılı Sınav Soruları: Sınavda adaylara, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türkçe, Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Türkiye’nin İdari Yapısı, Türkiye’de Mahalli İdareler, Ekonomi, Türkiye’nin Sosyo-Ekonomik Yapısı ile Türkiye’de Demokratikleşme ve İnsan Hakları ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşacak test uygulanacaktır.
Yazılı sınav değerlendirmesi: 100 puan üzerinden yapılacak ve değerlendirme sonucunda; 70 puanın altında olmamak kaydıyla puanı en yüksek 240 aday ve 240. adayla aynı puanı alanlar yazılı sınavı kazanmış sayılacaktır. Yazılı sınav sonuçları 30 gün içinde açıklanacaktır. ÖSYM sınav sonuçlarını internet sitesinden duyuracak, ayrıca adayların adreslerine göndermeyecektir. Adaylar sınav sonuçlarını ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet sitesinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınavı kazananlara Bakanlıkça yapılacak yazılı tebligatta, istenilecek belgelerle birlikte teslim tarihi bildirilecektir.
Yazılı sınavı kazanan adaylar Bakanlıkça tespit ve ilan edilecek bir tarihte mülakata tabi tutulacaktır. Mülakat sonucunda oluşacak nihai başarı listesi Bakanlık kapılarındaki ilan panosuna asılacak, ayrıca sınavı kazanan adayların adreslerine yazılı tebligat yapılacaktır. Yedek liste ilan edilmeyecektir.
Sınavı kazananların atama işlemleri; yetiştirme planına ve staj programı dönemlerine uygun olarak Bakanlık Makamınca belirlenecek tarihte yapılacaktır.
DİĞER HUSUSLAR
Sınav sonucunun incelenmesini isteyen adaylar, sonuçların ÖSYM tarafından elektronik ortamda açıklanmasından itibaren en geç 10 gün içinde, ÖSYM’nin İnternet sayfasında yer alan “Adaylar Tarafından Dilekçe Gönderilmesi” konulu duyuru doğrultusunda Genel Amaçlı Dilekçe örneğini kullanarak ÖSYM’ye başvuracaklardır. Sınav sorularına ilişkin itirazlar ise, soruların internette açıklanma tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde aynı şekilde yapılacaktır. Bu adayların inceleme masrafları karşılığı, ÖSYM’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Güvenevler Şubesi 6028011-5013 numaralı hesabına (IBAN NO:TR 070001000830060280115013) 5,00 TL yatırdıklarını gösteren dekontu dilekçelerine eklemeleri gerekir. Dilekçe ÖSYM Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığı 06538 Bilkent/Ankara adresine ulaştırılmalıdır. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile üzerinde adayın T.C. Kimlik Numarası, adresi, evrak referans numarası vb. bilgiler yazılı olmayan, imzalanmamış ve ekinde banka dekontu bulunmayan dilekçeler kesinlikle işleme alınmayacaktır. Süre hesabında ÖSYM Genel Evrak kaydına giriş tarihi esas alınacaktır.
Adayların, www.icisleri.gov.tr internet adresinden ve htpp://ais.osym.gov.tr internet adresinden girişini yaptıkları bilgilerinin sorumluluğu kendilerine aittir. Bu bilgilerdeki eksik ve yanlışlar yüzünden doğacak sonuçlardan aday sorumlu olacaktır. Bir adayın beyanının gerçeğe uymadığı tespit edildiği takdirde bu aday, aradan geçen süreye bakılmaksızın bu sınavdan elde ettiği tüm haklarını kaybedecek, atamaları yapılmış ise iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır.
SINAV BÜR. TLF. NO: (0312)422 41 70-71

Maliye Bakanlığı Vergi Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı 2012 (400 kişi)

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığından:
VERGİ MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI DUYURUSU
I – SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER:
- Sınavı Açan Birim : Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı
- Atama Yapılacak Kadro Unvanı ve Sayısı : Vergi Müfettiş Yardımcısı, 400 adet.
- KPSS Puan Türleri ve Taban Puan : KPSSP40, KPSSP54 ve KPSSP57 puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan alanlar.
- KPSS Puanının Geçerlilik Yılı : 9 - 10 Temmuz 2011 ve 7 – 8 Temmuz 2012 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavları
- Yazılı ve Sözlü Sınav Esası : Giriş Sınavı önce klasik usulde yazılı, sonra da sözlü olarak yapılır. Yazılı sınavda başarılı olamayanlar sözlü sınava giremezler.
II – SINAV TARİHİ VE YERİ:
- Giriş Sınavının yazılı bölümü 15 – 16 Aralık 2012 (Cumartesi ve Pazar günleri) tarihlerinde Ankara ve İstanbul’da sabah ve öğleden sonra olmak üzere dört oturum halinde yapılacaktır.
- Giriş Sınavının yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylar ile yazılı sınavın yapılacağı adres ve sınav saatleri; e-Devletportalı (www.turkiye.gov.tr), Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı (www.vdk.gov.tr) internet sayfalarında yazılı sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecektir. Adaylar için ayrıca sınava giriş belgesi düzenlenmeyecektir.
- Yazılı sınavda başarılı olan adaylar Ankara’da sözlü sınava tabi tutulacak olup, sözlü sınav tarihi, yeri ve saati (www.maliye.gov.tr) ve (www.vdk.gov.tr) internet sayfalarında ayrıca ilan edilecektir.
III – SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI:
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı nitelikleri haiz olmak.
- Yazılı sınavın yapıldığı tarihte 35 yaşını doldurmamış olmak.
- En az dört yıllık lisans eğitimi veren Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya Endüstri Mühendisliği ile İşletme Mühendisliği Bölümlerinden ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak.
- Daha önce Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılmamış veya en fazla bir kez katılmış olmak.
- Başvuruyu, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığınca yayımlanan Giriş Sınavı Duyurusunda belirtilen şartlara uygun olarak süresi içerisinde yapmış olmak.
9 -10 Temmuz 2011 ve 7 -8 Temmuz 2012 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarının KPSSP40, KPSSP54 ve KPSSP57 puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almak kaydıyla, başvuruda bulunanlardan en yüksek puan sıralamasına göre ilk 2000 aday arasında bulunmak. Eşit puan almış olmaları nedeniyle son sıradaki aday sayısının birden fazla olması halinde, bu adayların tümü sınava çağrılacaktır.
- Sağlık durumunun Türkiye’nin her yerinde görev ve yolculuk yapmaya elverişli olduğuna dair yazılı beyanda bulunmak.
- Yapılacak soruşturma sonucunda Vergi Müfettişliği mesleğinin gerektirdiği nitelikleri haiz bulunduğu anlaşılmış olmak.
IV – SINAV BAŞVURUSU:
- Başvurular 12 Kasım 2012 Pazartesi günü başlayıp 30 Kasım 2012 Cuma günü sona erecektir.
- Adaylar Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının internet sayfasındaki Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuracaklardır. Başvuru Formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sayfasında yer almaktadır.
- Adayların doldurmuş oldukları Başvuru Formunun bilgisayar çıktısını imzalayarak kendi el yazılarıyla hazırladıkları özgeçmişleriyle birlikte en geç yazılı sınav saatinden önce sınava girecekleri salonun görevlisine teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde başvuruları geçersiz sayılarak sınava alınmayacaklardır.
- Elektronik ortamda meydana gelebilecek aksaklıklardan dolayı, 30 Kasım 2012 Cuma günü mesai saati sonuna kadar (Saat:17:30) Vergi Denetim Kurulu Başkanlığına ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacağından adayların başvurularını son güne bırakmamaları gerekmektedir.
V – SINAV ŞEKLİ VE SINAV KONULARI:
- Vergi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı ve sözlü olarak yapılır. Sınavda, adayların mali, hukuki, iktisadi olayları değerlendirmelerini, tartışmalarını, yorumlamalarını ve sorunlara çözüm yolları önermelerini sağlayacak sorulara da yer verilebilir. Sınav konuları aşağıdaki gibidir:
- MALİYE: Maliye teorisi ve maliye politikası, Vergi teorisi ve Türk vergi sistemi, Kamu maliyesi
- İKTİSAT: Mikro ve makro iktisat, İktisadi düşünceler tarihi, Para teorisi ve politikası, Türkiye ekonomisi, Uluslararası iktisat ve iktisadi kuruluşlar
- HUKUK: Anayasa hukuku, İdare hukukunun genel esasları ve idari yargı, Ceza hukuku ve ceza muhakemeleri usulünün genel esasları, Medeni hukuk (Aile hukuku ve miras hukuku hariç), Borçlar hukuku, Ticaret hukuku (Deniz ticareti ve sigorta hukuku hariç)
- MUHASEBE: Genel muhasebe, Şirketler muhasebesi, Maliyet muhasebesi, Mali tablolar analizi
VI – DEĞERLENDİRME:
- Giriş Sınavı notları, yazılı ve sözlü sınav notlarından meydana gelir. Tam not, her bir yazılı sınav grubu ile sözlü sınav için ayrı ayrı olmak üzere 100′dür.
- Giriş Sınavında başarılı olmak için:
a) Yazılı sınav gruplarının her birinden alınan notların 50′den, notlar ortalamasının da 65′den aşağı olmaması gerekir.
b) Yazılı sınav sonucunda başarılı olan adaylardan, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere, atama yapılacak kadro sayısının iki katına kadar aday sözlü sınava çağrılır. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sözlü sınava çağrılır. Yazılı sınavdan 65 ve üzerinde puan almış olmak, sözlü sınava çağrılmayan adaylar için müktesep hak teşkil etmez.
c) Sözlü sınavda başarılı olmak için sözlü sınav puanının 65′den az olmaması gerekir.
- Giriş Sınavı puanı, sözlü sınavda başarılı olan adayların sözlü sınav puanı ile yazılı sınav puanının aritmetik ortalaması alınarak hesaplanır.
- Adayların başarı derecesi tespit edilirken, Giriş Sınavı puanının eşit olması halinde, yazılı sınav puanı yüksek olan adaya; yazılı sınav puanının da eşit olması halinde KPSS puanı yüksek olan adaya öncelik tanınır.
- Giriş sınavından 65 ve üzerinde puan almış olmak, atama yapılacak kadro sayısının dışında kalan adaylar için müktesep hak teşkil etmez.
VII – SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI VE İTİRAZ:
- Giriş Sınavında başarılı olan adaylar ile başarı sırasına göre en başarılı %20’nin ad ve soyadları ile aday numaralarının yer aldığı listeler Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) ve Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının (www.vdk.gov.tr) internet sitelerinde yayımlanmak suretiyle ilan edilecektir. Sınavda başarılı olan adaylara sonuç, yazılı olarak bildirilecektir.
- En başarılı %20’nin tespitinde ondalık kısım üste tamamlanır.
- Sınav sonuçlarına, duyuruların yapıldığı günü takip eden tarihten itibaren 7 gün içerisinde, gerekçeleri belirtilmek kaydıyla ve yazılı olarak, itiraz edilebilir. İtirazlar Vergi Denetim Kurulu Başkanlığına yapılır. Sınav Kurulu tarafından incelenir ve on iş günü içerisinde karara bağlanıp, sonuç ilgiliye yazılı olarak bildirilir.
VIII – DİĞER HUSUSLAR:
- Adaylar, sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik numarası olan fotoğraflı ve onaylı özel bir kimlik belgesini yanlarında bulunduracaktır.
- Sözlü sınav öncesi adaylardan, bir örneği onaylanarak alınmak üzere diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve gerekmesi halinde denklik belgesi ile başvuru formunda yer alan beyanların doğrulanmasına ilişkin belgeler istenir.
- Vergi Müfettişliği Mesleği ve Giriş Sınavı ile başvurularla ilgili ayrıntılı bilgiler (www.vdk.gov.tr) adresinden temin edilebilir.
-Adaylar, sınav notlarını (www.vdk.gov.tr) adresinden öğrenebileceklerdir.
- Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler hakkında 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur.
- Başvuru Formunda gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler, Giriş Sınavında başarılı olsalar bile, sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmaz. Atamaları yapılmış olsa dahi bu atamalar iptal edilir ve bunlar hiçbir hak talep edemezler.
İlan olunur.
Gelen arama terimleri:
  • ceza ve tevkifevleri idare memuru taban puanı
  • Müfettiş alım ilanı 2012
  • vergi müfettişliği alımı 2012

06.11.2012 (6 kasım) günü iş ilan listesi

Defacto Personel Alımı Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu İş İlanları ...
Yazan: admin
2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili
çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek
renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini
"Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye'deki ...
<http://www.personelalimlari.com/defacto-personel-alimi-eleman-isci-alimi-is-basvurusu-is-ilanlari>
Personel Alımları
<http://www.personelalimlari.com/>

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Memur Uzman ...
Yazan: admin
Geçtiğimiz günlerde memur alım ilanı yayınlayan Aile ve Sosyal
Politikalar Bakanlığı yeni iş ilanları kapsamında 2013 kadroları
için personel memur alımlarına devam ediyor. Yayınlanan son iş
ilanına göre sınavla uzman yardımcısı olarak ...
<http://www.ekonomiciler.com/aile-ve-sosyal-politikalar-bakanligi-personel-memur-uzman-yardimcisi-alimi-2013>
Personel Alımı, Memur Alımı,...
<http://www.ekonomiciler.com/>

Maliye Bakanlığı Personel Memur Vergi Müfettişi Alımı 2013 ...
Yazan: personel alımı
2013 yılı kadroları için yayınlanan memur iş ilanları hızlandı.
Her yıl en çok memur alımı yapam kamu kurumlarından birisi ... Söz
konusu memur alım iş ilanı ve başvuru koşulları şöyledir.
MaliyeBakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığından: ...
<http://www.personelarama.com/maliye-bakanligi-personel-memur-vergi-mufettisi-alimi-2013>
Personel Alımları, Memur Alımı...
<http://www.personelarama.com/>

PASTA BAHÇESİ'NİN ... Eleman Aranıyor - iş ilanları ve eleman ...
Yazan: İş İlanları
İş İlanları Deposuna Hoş geldiniz. Kayıtlı İlan Sayısı: 136433
Kayıtlı Yazar Sayısı: 2 ... Benzer iş ilanları 'Aşçı Arayanlar'.
PASTA, Kurabiye yapımında ... Eleman Aranıyor · TECRÜBELİ
çayocağında çalışacak ... Eleman Aranıyor · AŞÇILAR ve ...
<http://isilanlarideposu.com/pasta-bahcesinin-eleman-araniyor-6.html>
iş ilanları ve eleman ilanları...
<http://isilanlarideposu.com/>

Kariyer.net - Teksan Jeneratör - Üretim İşçisi iş ilanı
Teksan Jeneratör, Üretim İşçisi iş ilanını görüntüleyebilir ve
başvuru yapabilirsiniz.
<http://www.kariyer.net/is-ilani/teksan-jenerator/uretim-iscisi-is-ilani/907428/?tmpsno=1>

Manikür Yardımcısı İş İlanı, Manikür Yardımcısı Eleman Aranıyor İş ...
Manikür Yardımcısı İş İlanı - Manikür Yardımcısı Eleman
Aranıyor, İstanbul Avrupa, Bahçelievler.
<http://isilanlaridunyasi.com/p-manikur-yardimcisi-is-ilani-is-basvurusu-307754-70852a2f>

İşinizi kaybettirebilecek 14 kötü alışkanlık - Kariyer Rehberi
Türkiye'nin iş ilanları sitesi elemanonline.com onbinlerce iş ilanı ve
yüzbinlerce üye firma ile hizmet vermektedir. iş ilanları sitesi
elemanonline.com'da farklı ...
<http://www.elemanonline.com/is_kariyer_haber.php?id=31>

İŞKUR 14 Kasım 2012 12 Kamu İş İlanı| ISKUR Turkiye İş Kurumu ...
İŞKUR Kamu İş İlanları 14 Kasım 2012 12 Açık Kamu İş İlanı ...
<http://www.iskurkurslari.com/2012/11/iskur-14-kasim-2012-12-kamu-is-ilani.html>

Gerçekten çalışmak isteyen eleman aranıyor - İş ilanları ve iş ...
Gerçekten çalışmak isteyen eleman aranıyor - İşinize uygun
çalışan ve yeteneğinize uygun binlerce iş ilanı Türkiye' nin kariyer
ilan sitesi sahibinden. com' da ...
<http://www.sahibinden.com/ilan/kariyer-eleman-arayan-gercekten-calismak-isteyen-eleman-araniyor-103999453/detay>

iş arıyyorum İş, Eleman ilanları güçlükonak İlan
iş arıyyorum. her türlü iş elimden gelir beni yanına alacak zengin
arkadaşlar pişman olmazsını, Kariyer, iş ilanları.
<http://ilan.elookat.com/ilan-is-ariyyorum-uasuAAN-3241240.htm>

3d ,Video, Grafik alanında iş arıyorum - iş ilanı
Animasyon, 3d ,Video, Grafik ve Ses Tasarımı alanlarında deneyimliyim. -
İş Arayanlar.
<http://www.tr3d.com/ilanlar/ilan/32j/>

DİKKATTTTTTT BEYLER iş veren BEYLER - İntoko Kijiji
DİKKATTTTTTT BEYLER iş veren BEYLER DİKKATTTTTTTTTTTTTTTT , İdari
İşler/Sekreterya: İş Arayanlar , ücretsiz ilanlar.
<http://intoko.kijiji.com.tr/c-is-Eleman-idari-isler-Sekreterya-is-Arayanlar-DiKKATTTTTTT-BEYLER-is-veren-BEYLER-DiKKATTTTTTTTTTTTTTTT-W0QQAdIdZ428647283>

Biyomühendis Iş Ilanları İş İlanları - KariyerYolu.com - Yolunuz Açık ...
İş İlanı Arama, biyomühendis iş ilanları araması için yaklaşık
260 ...
<http://www.kariyeryolu.com/is_ilanlari/biyomUhendis_iS_ilanlarI.html>

Polatlı Belediyesi Özürlü Bilgisayar İşletmeni Alım İlanı

Bu ilana sadece Kişisel Durumu “Özürlü” olanlar başvurabilir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un SİNCAN HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.
POLATLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI(KAMU SERV)
Son Başvuru Tarihi: 12.11.2012
Yayınlanma Tarihi: 01.11.2012
-
-
-
-
-

Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplerde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2012 KPSSP3 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Deneyim (Ay)Öğrenme Türü
Bilgisayar İşletmeni Okuldan
Kişisel Bilgiler
CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın - - -
Erkek - - -
Öğrenim Bilgileri
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
BilgisayarBilgisayarLisans
Bilgisayar Bilimleri FakültesiBilgisayar BilimiLisans
Bilgisayar Hesaplama Tekniği ve Otomasyon FakültesiBilgisayar Sistemleri ve TeknolojileriLisans
Bilgisayar Sistemleri ve AğlarıBilgisayar Sistemleri ve AğlarıLisans
Bilgisayar Sistemleri ve TeknolojileriBilgi İşlem ve Sayısal YöntemlerLisans
Bilgisayar Sistemleri ve TeknolojileriBilgisayar ProgramcılığıLisans
Bilgisayar Sistemleri ve TeknolojileriBilgisayar Sistemleri ve TeknolojileriLisans
Bilgisayar ve Turizm ,Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu,Ticari Bilimler FakülteleriBilişim Sistemleri ve TeknolojileriLisans
Sınav Bilgileri
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP31
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer:Yurtiçi
İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı:
Ünvanı:
Telefon No:
E-Posta:
Diğer Bilgiler
İşveren Türü:Kamu
Toplam Açık İş Sayısı:1
İş Sözleşmesi Tipi:Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli:Tam Süreli
Gelen arama terimleri:
  • engelli alımları 2012 kasım manisa
  • 2012 ekim kasim engelli başvuru
  • ankara polatlı belediyesi engelli alımı
  • malatya bilgisayar işletmeni alımı
  • kpss 2012 bilgisayar işletmeni memur alımı
  • siirt karayolları özürlü işçi alımı işkur

Ziraat Bankası memur alımı 2012,Ziraat bankası kaç personel alacak? ziraat bankası personel alım sınavı

Ziraat Bankası memur alımı 2012,Ziraat bankası kaç personel alacak? ziraat bankası personel alım sınavı ziraat bankası eleman alımı nasıl olacak. ziraat bankası personel alımı nasıl yapabilirim. ziraat bankası sınav soruları ziraat bankası personel alımı sınavı 2012,

DİZİ FRAGMANLARI

Pis Yedili 45.bölüm fragmanı izle cimbom birebirherşeyi öğrenecek ...
Habercity.net
Pis Yedili 45.bölüm fragmanı izle,Pis Yedili 45.bölüm fragmanında
neler olacak? Pis Yedili 45.bölüm fragmanı heyecnaı şimdi
başladı.Pis Yedili 45.bölüm fragmanı bütün detaylarıyla
sitemizde.Pis Yedili 45.bölüm fragmanı habercity.net farkıyla
sitemizde.
<http://www.habercity.net/8_dizi/25452_pis_yedili_45_bolum_fragmani_izle_cimbom_birebirherseyi_ogrenecek_dizi_izle.html>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.habercity.net/8_dizi/25452_pis_yedili_45_bolum_fragmani_izle_cimbom_birebirherseyi_ogrenecek_dizi_izle.html&hl=tr&geo=tr>

Muhteşem Yüzyıl 72. bölümde Firuze kurtuluyor -Fragman videosu
Ankara Haber
Muhteşem Yüzyıl dizisinde her geçen gün heyecan zirveye tırmanıyor.
Firuze'yi tavana asan Hürrem halinden oldukça memnun. Hatice Sultan ise
Firuze'yi kaybetme korkusu ile oldukça endişelidir. Bakalım dizinin
yayınlanacak 72. bölüm fragmanında ...
<http://www.ankarahaber.com/haber/Muhtesem-Yuzyil-72-bolumde-Firuze-kurtuluyor-Fragman-videosu/121829>

Kurtlar Vadisi Pusu - 169.Bölüm izle Fragman

Kurtlar Vadisi Pusu - 169.Bölüm izle Fragman
YouTube
Kurtlar Vadisi Pusu 169.bölüm fragmanı,Kurtlar Vadisi Pusu 169.bölüm
fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu 169.bölüm fragmanında neler olacak?
Kurtlar Vadisi Pusu 169.bölüm fragmanında işte olanlar
sitemizde.Kurtlar Vadisi Pusu 169.bölüm fragmanı ...
<http://www.youtube.com/watch?v=oZ3ne0MjtRY>


ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN FRAGMAN ( 9. bölüm )
YouTube
ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN FRAGMAN ( 9. bölüm ). ismailyildirim42.
<http://www.youtube.com/watch?v=fXyheNdcdXg>

CAZA MOZART TÜRK MARŞI VİDEO KLİP İZLE DİNLE

Ceza nin mozart muzigi ile soyledigi TURK MARSI inin video klibini izleyin.

Ceza mozart turk marsini dinle

Dizi Fragmanları

Lale Devri 88.bölüm fragmanı izle çınar çapçaresiz lale devri ...
Habercity.net
Lale Devri 88.bölüm fragmanı izle,Lale Devri 88.bölüm fragmanında
neler olacak? Lale Devri 87.bölüm full izle,Lale Devri 88.bölüm
fragmanında heyecan dorukta.Lale Devri 88.bölüm özeti ve fragman özeti
burda. Lale Devri 87.bölüm özeti. Toprak, Çınar'ın ...
<http://www.habercity.net/8_dizi/25421_lale_devri_88_bolum_fragmani_izle_cinar_capcaresiz_lale_devri_yolunda_izle.html>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.habercity.net/8_dizi/25421_lale_devri_88_bolum_fragmani_izle_cinar_capcaresiz_lale_devri_yolunda_izle.html&hl=tr&geo=tr>

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 88.Bölüm 1. 2.Fragman Vodeosu
Pirsus Haber
Kanal D'de yayınlanan sevilen dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki 88.
bölümüyle 6 Kasım 2012 Salı akşamı ekranlara gelecek. Öyle Bir
Geçer Zaman Ki 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Öyle Bir Geçer
Zaman Ki 88. bölümde neler yaşanacak. Öyle Bir Geçer ...
<http://www.pirsushaber.com/oyle-bir-gecer-zaman-ki-88bolum-1-2fragman-vodeosu-517085n.html>

Polis-sen Kuruluyor

250 bin polisi ilgilendiren sendika çalışmalarında sona gelindi. Dün Ankara’da yapılan bir toplantıyla tüzüğü tamamlanan sendikanın, kurucu üyeleri de belirlendi. Polis-Sen adını taşıyacak sendika için kuruluş dilekçesi 15 Kasım Perşembe günü Ankara Valiliği’ne verilecek.

İŞ İLANI

Kariyer.net - İstanbul Bilişim A.Ş. - Satış Pazarlama Danışmanı iş ilanı
Satış Pazarlama Danışmanı (Ref:SatisGenel). Genel Nitelikler:
Firmamızın Çağlayan da bulunan Genel Merkezindeki call center ve
mğazalarımızda ...
<http://www.kariyer.net/is-ilani/istanbul-bilisim/satis-pazarlama-danismani-is-ilani/904954/?tmpsno=1>

Hürriyet İş İlanları | Seri İlan | 31.10.2012, 31.10.2012, ANKARA seri ...
İlan Detayı, Yayınlandığı Bölge, Yayın Tarihi. CAMBALKONCUYA eleman
0532.677 41 95, ANKARA, 31.10.2012. CAM balkon ve alüminyum doğrama
Ustaları ...
<http://www.yenibiris.com/SeriIlan/Default.aspx?BaslangicTarihi=31.10.2012&BitisTarihi=31.10.2012&Bolge=ANKARA>

Yönetici Asistan Yardımcısı İş İlanı - İş İlanları
Yönetici Asistan Yardımcısı İş İlanı - Yönetici Asistan
Yardımcısı Eleman Aranıyor, İstanbul Avrupa,, Tüm İlçeler.
<http://isilanlaridunyasi.com/p-yonetici-asistan-yardimcisi-is-ilani-is-basvurusu-306161-8f863277>

Sağlık Personeli İş İlanları - Kariyer
SAĞLIK PERSONELİ İŞ İLANLARI. ... Eğitim Personeli İş İlanları
* Sağlık Personeli İş İlanları * Muğla Sıtkı Koçman
Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı * Tunceli ...
<http://www.kariyerisilani.com/haber/3006/saglik-personeli-is-ilanlari-haberi.html>

Şirketiniz için ilk 3 ay sınırsız iş ilanı çıkabilirsiniz |
Ekokariyer.net'de, şirketiniz için ilk 3 ay SINIRSIZ iş ilanı
çıkabilirsiniz. Ekokariyer. net, yaptığınız iş veya pozisyonunuz ne
olursa olsun, bu değerleri yaşam ve iş ...
<http://ekokariyerblog.wordpress.com/2012/11/01/sirketiniz-icin-ilk-3-ay-sinirsiz-is-ilani-cikabilirsiniz/>

Ankara Keçiörende asci Diğer iş, eleman ilanları keçiören İlan
Ankara Keçiörende asci. rusyada ascılık ısı arıyorum branslarım
soguk sıcak doner kebap sulu yemek ve ba, Kariyer, iş ilanları.
<http://ilan.elookat.com/ilan-Ankara-Keciorende-asci-uasuAAN-3240072.htm>

Büyükbas hayvan bakıcısı - İş ilanları ve iş arayanların buluşma ...
Büyükbas hayvan bakıcısı - İşinize uygun çalışan ve yeteneğinize
uygun binlerce iş ilanı Türkiye' nin kariyer ilan sitesi sahibinden.com'
da - 104188344.
<http://www.sahibinden.com/ilan/kariyer-eleman-arayan-buyukbas-hayvan-bakicisi-104188344/detay>

Ayakkabı Sayacı Iş Ilanı İş İlanları - KariyerYolu.com - Yolunuz Açık ...
(3) BETA GROUP HR - MECHANICAL ENGINEERING iş ilanı. Tüm Makine
Mühendisi ilanları İşlemler Arkadaşıma gönder: Bu ilanı yorumla: Bu
ilanı işaretle: İş ...
<http://www.kariyeryolu.com/is_ilanlari/ayakkabI_sayacI_iS_ilanI.html>

Muhteşem Yüzyıl 72.Bölüm Fragman Videosu/ Cinderella Sahnesi

Muhteşem Yüzyıl 72.Bölüm Fragman Videosu/ Cinderella Sahnesi..!
Pirsus Haber
Bölüm Fragmanı çıktı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde heyecan ve
entrikalar hız kesmeden devam ediyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan
Muhteşem Yüzyıl dizisinin büyük bir merakla beklenen 72. bölüm
fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni yayınlanan fragmanında ...
<http://www.pirsushaber.com/muhtesem-yuzyil-72bolum-fragman-videosu-cinderella-sahnesi-517165n.html>
Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.pirsushaber.com/muhtesem-yuzyil-72bolum-fragman-videosu-cinderella-sahnesi-517165n.html&hl=tr&geo=tr>

Suskunlar 25.Bölüm 1.Fragman
Ensonhaber
Suskunlar 25.Bölüm 1.Fragman. 2012-11-05 tarihinde spamabi gönderdi.
Suskunlar 25.Bölüm 1.Fragman. Sitene ekle Şikayet et. <script
type="text/javascript"
src="http://videonuz.ensonhaber.com/player/?oynat=58131"></script>.

2012 KPSS Binlerce memur ve sözleşmeli personel alınacak

KPSS adaylarının beklediği haber geldi. Takvim Gazetesi, Kasım ayında yapılacak KPSS tercih işlemlerinde 7 bin kadro olacağını duyurdu.

Gazetenin haberi şu şekilde: Merkezi memur yerleştirmelerinde 7 bin civarı memur ve sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 19-28 Kasım arasında yapılacak. KPSS tercih kılavuzu çalışmaları sürüyor.
Öte yandan en az 11 bin 915 kişiye de devlette kapısı açıldı. Personel alımı yapacak kurum ve kuruluşlar şöyle:
4 BİN 110 PERSONEL: Diyanet, 200 Kur'an kursu öğreticisi, 3 bin 760 imam hatip, 150 müezzin-kayyım alıyor. 2012 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak her bir grup için boş kadro sayısının 3 katına kadar aday, sözlü sınava çağrılacak. Başvuru 13 Kasım'da sona eriyor.
100 İDARE MEMURU: Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nce 100 idare memurluğu öğrencisi alınacak. Başvuru 26 Kasım'da başlıyor. Sözlü sınav ve mülakata, 2012 KPSS LİSANS'a katılıp KPSSP-3 puan türünden 70 ve daha yukarı puan alanlardan, en yüksek puandan başlamak üzere belirlenen kadro sayısının 5 katı aday çağrılacak.
TSE'YE 110 UZMAN: Türk Standardları Enstitüsü, 110 uzman yardımcısı alacak. Sınava başvuru için, 9-10 Temmuz 2011 veya 7-8 Temmuz 2012'de yapılan KPSS'den, mühendislik, fizik, kimya mezunlarının KPSSP-7, bilgisayar öğretmenliği, eğitim iletişimi ve planlaması ile yönetim bilişim sistemleri mezunlarının KPSSP-5, hukuk mezunlarının KPSSP-103, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler mezunlarının KPSSP-65 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekiyor. Başvurular 16 Kasım'da sona eriyor.
100 UZMAN YARDIMCISI: Milli Eğitim Bakanlığı'na 100 uzman yardımcısı alınacak. Başvurular 9 Kasım'da bitiyor.
MALİYE'YE 242 UZMAN YARDIMCISI: Defterdarlıklarda görev yapmak üzere 242 uzman yardımcısı alınıyor. Sınava 4 yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri veya bunlara denkliği kabul edilen öğretim kurumlarının mezunları başvurabiliyor. Temmuz 2011 veya Temmuz 2012 KPSS'den KPSSP39, KPSSP40, KPSSP42, KPSSP56 ve KPSSP118 puan türlerinin herhangi birinden 75 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor. Başvuru 9 Kasım'da bitiyor.
DAHA BİRÇOK KURUM ALIM YAPACAK
Kültür ve Turizm Bakanlığı'na 50 uzman yardımcısı (Başvurularda 23 Kasım son tarih), Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'na 30 uzman yardımcısı (Son tarih 16 Kasım), Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na 30 uzman yardımcısı (Başvurularda 15 Kasım son tarih), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na 35 denetçi yardımcısı (Başvurularda 13 Kasım son tarih), Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na 40 müfettiş yardımcısı (Başvurularda 9 Kasım son tarih), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na 20 bankalar yeminli murakıp yardımcısı ve 30 bankacılık uzman yardımcısı (Başvurularda 8 Kasım son tarih), PTT Genel Müdürlüğü'ne 8 müfettiş yardımcısı (Başvurularda 28 Kasım son tarih), Emniyet Genel Müdürlüğü'ne sözleşmeli 10 avukat (Başvurularda 16 Kasım son tarih).

4 Kasım 2012 Pazar

Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Memur Alımı İş Başvurusu 2013

Son günlerde personel memur alımlarını hızlandıran kamu kurumlarından birisi olan Diyanet İşleri Başkanlığı yeni memur ilanları kapsamında 2013 yılı içinde toplam 4 bin 110 personel memur alımı yapacak. 2012 KPSS (B) grubu puan sırasına göre boş kadro sayısının üç katına kadar aday sözlü sınavına çağıralacaktır. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan iş ilanı ve iş başvuru koşulları şöyledir.

2013 YAPI KREDİ BANKASI İŞİLANI

Yapı Kredi Bankası Personel Eleman Memur Alımı İş İlanları 2013 ...
Yazan: personel alımı
2011 yılında finansal piyasalardaki daralma nedeniyle büyümeleri
kısmen yevaşlayan bankalar bu yıl küresel anlamda ekonomideki
iyileşmeyle birlikte personel eleman alımlarını hızlandırdı.
Bankalar için rekabetin yoğun olması beklenen ...

2 Kasım 2012 Cuma

Ceza ve Tevkifevleri 100 İdare Memur Alım İlanı

Ceza ve Tevkifevleri 100 İdare Memur Alım İlanı
 
             Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce sözlü sınav ve mülakat ile 9-5'inci dereceli kadrolara 100 idare memurluğu öğrencisi alınacaktır.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı SHÇEK'den memur alımı için sınav açtı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı SHÇEK'den memur alımı için sınav açtı

SINAVIN ADI

Orman ve Su İşleri Bakanlığına Çocuk Esirgeme Kurumundan alınacak memur Sınavı

SINAV YERİ

ANKARA

SINAV TARiHi, GÜNÜ VE SAATi

25 Kasım 2012, Pazar günü, Saat: 10.00

SINAVA KATILACAK ÖZÜRLÜ ADAYLAR SINAV UYGULAMASI

Sınava başvuranlardan sınav öncesinde ve sınav anında YEĞİTEK tarafından tedbir alınmasını gerektirecek herhangi bir özür durumuna sahip olan aday/adaylar, sağlık kurulu raporunun”, “özürlü kimlik kartının” kurum onaylı örneği veya adayın özür durumunun resmi olarak işlenmiş olduğu “nüfus cüzdanı örneğinden” herhangi birini bir nüsha halinde en geç 09 Kasım 2012 tarihinde Orman ve Su İşleri Bakanlığında olacak şekilde ulaştıracaklardır.

Bu tarihten sonra ulaşan konu ile ilgili başvuru ve belgeler ne sebeple olursa olsun (postada ve kargoda gecikmeler vb.) dikkate alınmayacaktır.

SINAV UYGULAMASI

Memurluk Sınavında A ve B kitapçıkları kullanılacaktır. Sınavda 50 soru sorulacak, 60 dakika süre verilecektir.

Aday, sınav giriş belgesini 19 Kasım 2012 tarihinden itibaren http://www.meb.gov.tr, internet adresinden alabilecektir. İnternet adresinden alınan sınav giriş belgesine fotoğraf yapıştırdıktan sonra Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na onaylatılacaktır. Adaylar sınava, fotoğraflı sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden birisi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile gireceklerdir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Sınav soru ve cevap anahtarı Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 26 Kasım 2012 tarihinde http://www.ormansu.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır. Sınav sonuçları 13 Aralık 2012 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve http://www.ormansu.gov.tr internet adreslerinde yayımlanacaktır.

SINAV UYGULAMA DUYURUSUAdaylar sınavın yapıldığı binada ve sınav esnasında sigara içmeyecekler, içenler hakkında 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

SINAV KONULARI

Memurluk sınavının, sınav soru kitapçığında yer alacak 50 (elli) sorunun tamamı ortaöğretim düzeyinde ve aşağıda belirtilen derslerden hazırlanacaktır.

NU DERS ADI SORU SAYISI

1 Türk Edebiyatı / Dil ve Anlatım 10

2 İnkılap Tarihi 10

3 Matematik 10

4 Fen Bilimleri (Fizik, Kimya, Biyoloji) 10

5 Coğrafya 10

SINAVIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Değerlendirme grup numaraları aşağıda tabloda belirtildiği gibidir.

GRUP NU GRUP ADI

1 MEMUR

Değerlendirme 100 puan üzerinden yapılacak, doğru cevaplar dikkate alınarak 70 ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılacaktır ve başarı puanı hesaplamasında [Puan=(Doğru Sayısı / Soru Sayısı) x 00] formülü kullanılacaktır. Sınavda yer alacak her soru puan olarak eşit ağırlığa sahiptir. Cevap anahtarında hata olması ve bu hususun komisyon kararı ile belirlenmesi sonucunda, soru/sorular iptal edilmeyecek, hatalı olan soru/soruların doğru şıkları dikkate alınmak suretiyle değerlendirmeye bu soru/sorular dâhil edilecektir.

Değerlendirme sırasında hatalı soru/sorular çıkması durumunda, hatalı bulunan soru/sorular iptal edilerek, geçerli soru sayısı üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

İLETİŞİM ve DUYURU

Aday, sınavla ilgili bilgilendirmeler ve iletişim için MEB İletişim Merkezi ”Alo 147” telefonundan yararlanabilecektir.SINAV İLE İLGİLİ İTİRAZLAR

Adaylar sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itirazlarını soru ve cevap anahtarının http://www.ormansu.gov.tr internet adresinde yayımından itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, sınav sonucuna ilişkin itirazlarını ise sonucun duyurulmasından itibaren en geç 10 (on) gün içerisinde OSİB’e yapacaklardır.

Adaylar, itiraz başvurularını Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Beşevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığı ile 10 TL (On TL KDV Dahil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Banka dekontu, T.C. kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adresi olmayan dilekçe, faksla yapılan itiraz ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların/kurumların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu/ödendi makbuzu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumunu öğrenebilir.

ETİKETLER: Orman ve Su İşleri Bakanlığı memur alımı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı memurluk sınavı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı iş ilanı

1 Kasım 2012 Perşembe

İş İlanları 01.11.2012

İş ilanları sitelerinden derlenen genel iş ilanlarıdır.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğretim Elemanı Alım İlanı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Enstitümüz Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde açık bulunan öğretim görevlisi kadrosuna "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR:
1. Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartlar ile kadronun derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımaları gerekmektedir.
2. Müracaat edecek adayların "Akademik Personel Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavından" (ALES) en az 70 puan almaları gerekir.
3. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları ayrıntılı hizmet belgesini ibraz edeceklerdir.
4. Başvuracakların, "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerini sağlamaları gerekmektedir. (Kanun ve Yönetmelikler http://www.iyte.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
5. Yurtdışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
6. Yabancı Dil Belgesi KPDS en az 80 puan düzeyinde veya Yükseköğretim Kurulunun belirlediği eşdeğer diğer Yabancı Dil Belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

ÖZEL ŞARTLAR:
1. Makina Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahip olmak veya Makina Mühendisliği alanında lisans derecesine ve alanında en az 10 yıl tecrübeye sahip olmak.

MUAFİYET:
1. Doktora derecesine sahip olanlar ve bu Yönetmelik yürürlüğe girdiği tarihte yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanları ALES sınavından muaf tutulurlar.

İSTENEN BELGELER:
1. Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü öğretim görevlisi kadrosuna başvuracak adayların dilekçe, iş talep formu, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgeleri, transkript, Yabancı Dil Belgesi ve varsa bilimsel çalışma ve yayınları ile birlikte Personel Daire Başkanlığı Gülbahçe Kampüsü Gülbahçe Köyü Urla-İZMİR adresine, şahsen veya postayla müracaat etmeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler, eksik evrakla yapılan ve koşulları taşımayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Makina Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahip olmak veya Makina Mühendisliği alanında lisans derecesine ve alanında en az 10 yıl tecrübeye sahip olmak. Öğretim Görevlisi 1 14 Kasım 2012

dizi fragmanları

Muhteşem yüzyıl son bölüm fragmanı izle muhteşem yüzyıl canlı ...

Muhteşem yüzyıl fragman yeni sezon 71. bölüm fragmanı muhteşem
yüzyıl 71. bölüm 2. fragmanı sitemizde Muhteşem yüzyıl son bölüm
izle güzel bir akşam ile star tv canlı izleyebilirsiniz. muhteşem
yüzyıl 72.bölüm fragmanı neler olacak, muhteşem yüzyıl ...
<http://www.habercity.net/8_dizi/23063_muhtesem_yuzyil_son_bolum_fragmani_izle_muhtesem_yuzyil_canli_yayin_star_tv_de_canli_izleyin.html>
Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.habercity.net/8_dizi/23063_muhtesem_yuzyil_son_bolum_fragmani_izle_muhtesem_yuzyil_canli_yayin_star_tv_de_canli_izleyin.html&hl=tr&geo=tr>


Adını Feriha Koydum 73.bölüm fragmanı izle emirin yolu fragman ...
Habercity.net
Adını Feriha Koydum 73.bölüm fragmanı izle,Adını Feriha Koydum
73.bölüm fragmanında inanılmaz olaylar.Adını Feriha Koydum 73.bölüm
fragmanı ne zaman çıkacak? Adını Feriha Koydum 73.bölüm fragmanı
çıktı mı? Adını Feriha Koydum 73.bölüm ...
<http://www.habercity.net/8_dizi/23112_adini_feriha_koydum_73_bolum_fragmani_izle_emirin_yolu_fragman_hayatmemat_mucadelesi.html>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.habercity.net/8_dizi/23112_adini_feriha_koydum_73_bolum_fragmani_izle_emirin_yolu_fragman_hayatmemat_mucadelesi.html&hl=tr&geo=tr>

Muhteşem Yüzyıl 71. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı...Hürrem Firuze'yi ...
Spot Haber
Muhteşem Yüzyıl dizisi 71. bölümüyle 31 Ekim 2012 Çarşamba akşamı
yeni bölümüyle ekranlarda izleyicisiyle buluşacak. Muhteşem Yüzyıl
71. Yeni bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl 71. bölümde Muhteşem
Yüzyıl'da heyecanlı saatler.Hürrem ...
<http://www.spothaber.com/haber/3122/muhtesem-yuzyil-71-bolum-1-ve-2-fragmanihurrem-firuzeyi-oldurecek-mi.html>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.spothaber.com/haber/3122/muhtesem-yuzyil-71-bolum-1-ve-2-fragmanihurrem-firuzeyi-oldurecek-mi.html&hl=tr&geo=tr>

Emir'in Yolu - 2.Bölüm 1.Fragman (www.turkweb.tv)
YouTube
Emir'in Yolu - 2.Bölüm 1.Fragman (www.turkweb.tv). TurkWebTV. Subscribe
Subscribed Unsubscribe. Loading... 5,712 videos. Loading... Alert icon. You
need Adobe Flash Player to watch this video. Download it from Adobe. Alert
icon. Close. Upgrade to the ...
<http://www.youtube.com/watch?v=o4KPB4Hh3I8>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3Do4KPB4Hh3I8&hl=tr&geo=tr>

Kurtlar Vadisi Pusu 169. En Son Bölüm Fragman İzle
Haber Molası - Haber için mola verin!
Bölümün başında Zaza Dayı ve kendini Ömer Baba'nın önüne siper
eden Hikmet'in vurulması, izleyicilerde şok etkisi yarattı. Ancak
dizinin en büyük sürprizi, Zaza Dayı'nın hastanede ölümle yaşam
arasında can çekişirken gördüğü rüyalar ve tekrar yaşama ...
<http://www.habermolasi.com/haber/kurtlar-vadisi-pusu-169-en-son-bolum-fragman-izle/72013/>


Arka Sokaklar 260.Bölüm Fragmanı
YouTube
Sudan Bikmis Baliklar 8.bölüm Fragmani HD izle Sudan Bikmis Baliklar
8.Bölüm Fragman 2.Fragmani sesli Fragmani Sudan Bikmis Baliklar 8.bölüm
izle Sudan Bikmis Baliklar 8.bölüm tek parca izle 1.kisim 2.kisim 3.kisim
4.kisim Sudan Bikmis Baliklar ...
<http://www.youtube.com/watch?v=fw6ocaHGRL4>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dfw6ocaHGRL4&hl=tr&geo=tr>

Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özeti ve 71. bölüm fragmanı
konya haber
Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özeti ve 71. bölüm fragmanı. Muhteşem
Yüzyıl yeni bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl son yayınlanan
fragman. Firuze ölecek mi? Yani bölümde neler olacak?... 30 Ekim 2012
Salı 12:09. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özeti ...
<http://www.konya.net.tr/dizi/muhtesem-yuzyil-yeni-bolum-ozeti-ve-fragmani-h31785.html>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.konya.net.tr/dizi/muhtesem-yuzyil-yeni-bolum-ozeti-ve-fragmani-h31785.html&hl=tr&geo=tr>

Emir'in Yolu 2. bölüm 2. fragman ! Dudaklar Buluştu Tıkla İzle

Haber Molası - Haber için mola verin!
Emir'in Yolu 2. bölüm 2. fragman ! Dudaklar Buluştu Tıkla İzle. Medya
- 31 Ekim 2012 Çarşamba, 19:15. Adını Feriha Koydum Emir'in yolu
Emir'in Yolu ile yola devam ediyor. Dizide gelişmeler farklı yönde
seyrediyor. Emir bir anda Feriha'yı hayatından ...
<http://www.habermolasi.com/haber/emir-in-yolu-2-bolum-2-fragman-dudaklar-bulustu-tikla-izle/76894/>


Mamá Altyazılı Fragman - Beyazperde.com
Mamá filmi için Fragman videosunu izle . Victoria ve Lilly anne ve
babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük
iki kız kardeştir.
<http://www.beyazperde.com/filmler/film-196148/fragman-19419363/>

Suskunlar 24.Bölüm 2.Fragman (Türkiye'den İzleyenler İçin: www ...
http://www.turkweb.tv TÜRKİYE'DEN İZLEYENLER İÇİN SUSFRAGMAN S02 E24
.
<http://www.youtube.com/watch?v=CnedDaOUbxU>

Suskunlar 24.Bölüm Fragmanı | fragmanlar.org
Suskunlar 24.Bölüm Fragmanı izle | Suskunlar 24.Bölüm Fragmanı konusu
sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Suskunlar 24.Bölüm Fragmanı
herkesden önce ...
<http://www.fragmanlar.org/suskunlar-24-bolum-fragmani.html>

Emir'in Yolu 2.Bölüm 1.Fragman
Emir'in Yolu 2.Bölüm 1.Fragman videosunu bedava bu adreste izleye
bilirsin.
<http://videonuz.ensonhaber.com/izle/emir-in-yolu-2-bolum-1-fragman>

Sakarya Fırat 118.Bölüm Fragmanı
Sakarya Fırat'ta heyecan fırtınası devam ediyor. Osman Kerküklüden
gelen haberle Poyraz ...
<http://www.turkweb.tv/Izle/46428/sakarya-firat-sakarya-firat-118-bolum-i-fragman>

Dizi Fragmanları - Muhteşem Yüzyıl 71. Bölüm 2. Fragman | Mynet Dizi
Pargalı İbrahim Paşa ile tekrardan arasını düzeltmek isteyen ...
<http://sebastiyan.mynet.com/dizi-fragmanlari-izle-muhtesem-yuzyil-71-bolum-2-fragman-vid-1809300/>

Emir'in Yolu 2.Bölüm 2.Fragman
Emir, Güneş'i kendine sırılsıklam aşık etmeyi başarır. Güneş her
fırsatta Emir'le gizli gizli buluşurken, Emir ise adım adım intikam
planını yürütür. Emir'e olan ...
<http://www.turkweb.tv/Izle/56829/emir-in-yolu-emir-in-yolu-2-bolum-2-fragman>

Hayalimdeki Aşk Fragman | İzlesene.com Video
Hayalimdeki Aşk / Ruby Sparks 2 Kasım'da sinemalarda...
<http://www.izlesene.com/video/hayalimdeki-ask-fragman/6680289>

007 Skyfall fragman!
007 Skyfall fragman! 007 James Bond serisinin son filmi Skyfall,
Sultanahmet'teki aksiyon sahneleriyle başlıyor. Batılı eleştirmenlerin
'50 yıllık Bond serisinin en ...
<http://videogaleri.gazetevatan.com/18305_5_007-Skyfall-fragman.html>

Karadayı 3. Bölüm Fragmanı - Dailymotion video
karadayı, bölüm, fragmanı. 19-10-2012 ... Sylvia Kristel is Emmanuelle
1974 theatrical ...
<http://www.dailymotion.com/video/xugau7_karadayy-3-bolum-fragmany_shortfilms>

Muhteşem Yüzyıl 71.Bölüm 2.Fragman (Türkiye'den İzleyenler İçin ...
YouTube
Muhteşem Yüzyıl 71.Bölüm 2.Fragman (Türkiye'den İzleyenler İçin:

www.turkweb.tv). TurkWebTV. Subscribe Subscribed Unsubscribe. Loading...
5,712 videos. Loading... Alert icon. You need Adobe Flash Player to watch
this video. Download it from Adobe.
<http://www.youtube.com/watch?v=Tx3lyZ1P2Hg>

Bu konudaki tüm haberleri görüntüle:
<http://news.google.com.tr/news/story?ncl=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DTx3lyZ1P2Hg&hl=tr&geo=tr>

Lale Devri 85. Bölüm Fragman
YouTube
Bölüm Fragman. KomediDukkaniPlato·77 videos. Subscribe Subscribed
Unsubscribe. 102,871. 12 likes, 0 dislikes. I like this Like I dislike
this. About Share Add to. Published on Oct 16, 2012. Lale Devri 85. Bölüm
Fragmani Yeşim dibe batarken, Çınar onu ...
<http://www.youtube.com/watch?v=xf1sa64deA0>


Emir'in Yolu 2. bölüm fragman ! Öpüşme Sahnesi Tıkla İzle

Haber Molası - Haber için mola verin!
Emir'in Yolu 2. bölüm fragman ! Öpüşme Sahnesi Tıkla İzle. Medya -
01 Kasım 2012 Perşembe, 09:50. Adını Feriha Koydum Emir'in yolu Emir'in

Yolu ile yola devam ediyor. Dizide gelişmeler farklı yönde seyrediyor.
Emir bir anda Feriha'yı hayatından çıkardı.
<http://www.habermolasi.com/haber/emir-in-yolu-2-bolum-fragman-opusme-sahnesi-tikla-izle/76894/>

Muhteşem Yüzyıl Hürremin Firuzeyi asma Sahnesi izle

Muhteşem Yüzyıl Hürremin Firuzeyi asma Sahnesi izle

Muhteşem Yüzyıl'ın dün akşam yayınlanan bölümüne Hürrem’in, Firuze'yi darağacına çektiği sahneler damgasını vurdu...

Muhteşem Yüzyıl 'da Hürrem Sultan, Firuze'nin ipini çekti. Hürrem Sultan ve Firuze arasındaki artan çekişme Sultan Süleyman'ın av köşkü 'ne Firuze'yi de götürme kararıyla birlikte daha da alevlendi. Av köşküne gideceğini sanan Hürrem, kendisinin götürülmeyeceğini öğrenince adeta çileden çıktı ve “Firuze” meselesine artık bir son verme zamanının geldiğine karar verdi.ETİKET: Muhteşem Yüzyıl Hürremin Firuzeyi asma Sahnesi izle, Muhteşem Yüzyıl Hürrem FİRUZEYİ ASIYOR, Muhteşem Yüzyıl HürremİN İDAM SAHNESİ, Muhteşem Yüzyıl Hürrem FİRUZEYİ İDAM EDİYOR

TİKA Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2012 (30 kişi)

Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığından (TİKA):
 
UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI DUYURUSU
 
I. GENEL
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığına sözlü giriş sınavı ile Genel İdari Hizmetler sınıfından 9 uncu derece kadrolara atanmak üzere aşağıda belirtilen öğrenim dallarında ve sayılarda TİKA Uzman Yardımcısı alınacaktır. Giriş sınavı 3-7 Aralık 2012 tarihlerinde TİKA Başkanlığı Atatürk Bulvarı No: 15 Ulus/ANKARA adresinde yapılacaktır.
Gruplar
Öğrenim Dalı
Kadro Sayısı
1. Grup
İnşaat Mühendisliği
3
Mimarlık
2
Makine Mühendisliği
2
Elektrik, Elektrik/Elektronik Mühendisliği
1
Ziraat Fakültesi – Tüm Bölümler
1
Veterinerlik
1
2. Grup
Endüstri Mühendisliği
1
3. Grup
Sosyoloji, Tarih
3
4. Grup
İstatistik
1
5. Grup
Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Geleneksel Türk Sanatları, Geleneksel Türk El Sanatları
1
6. Grup
Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
10
7. Grup
İlahiyat
4
TOPLAM
30
II. GİRİŞ SINAVINA KATILMA ŞARTLARI
 
Giriş sınavına katılabilmek için aşağıda belirtilen şartlar aranır:
1) 14/7/1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,
2) En az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin yukarıda belirtilen öğrenim dallarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçinde ve yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
3) Sınavın yapılacağı tarih itibarıyla 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak,
4) Son başvuru tarihi itibarıyla, geçerlik süresi dolmamış Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS):
a) Birinci grupta yer alanlar için KPSSP-2 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
b) İkinci grupta yer alanlar için KPSSP-3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
c) Üçüncü grupta yer alanlar için KPSSP-3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
ç) Dördüncü grupta yer alanlar için KPSSP-25 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
d) Beşinci grupta yer alanlar için KPSSP-3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
e) Altıncı grupta yer alanlar için KPSSP-36 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
f) Yedinci grupta yer alanlar için KPSSP-1,2,3,4,5,6,7 veya 8 puan türlerinin birinden en az 70 puan almış olmak.
5) Kamu Personeli Yabancı Dil Sınavında (KPDS), İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Arapça veya Rusça dillerinin herhangi birinden en az (B) düzeyinde puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulunca buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak.
 
III. BAŞVURU ŞEKLİ VE GEREKLİ BELGELER
1) TİKA Uzman Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular 16 Kasım 2012 günü mesai saati bitimine (saat 18:00) kadar yapılabilecektir.
2) Başvuruların, başvuru için istenen belgeler ile birlikte TİKA Başkanlığı (İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı) Atatürk Bulvarı No: 15 Ulus/ANKARA adresine şahsen, elden veya posta yolu ile yapılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve ilânda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmaz.
3) Başvuru için istenen belgeler şunlardır:
a) Başkanlıktan veya Başkanlığın internet sitesinden temin edilecek başvuru formu,
b) Yükseköğrenim diploması veya mezuniyet belgesinin ya da eğitimini yurtdışında tamamlamış olanlar için diploma denklik belgesinin aslı veya Başkanlıkça onaylı örneği,
c) KPSS sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı,
ç) KPDS veya buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan sonuç belgesinin aslı veya Başkanlık tarafından onaylı örneği,
d) Yazılı özgeçmiş,
e) İki adet vesikalık fotoğraf,
f) Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanı,
g) Adli sicil kaydı yazılı beyanı,
ğ) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair adayın yazılı beyanı.
4) Eksik belge ve bilgi bulunan başvurular ile şartları uymadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
IV. BAŞVURULARIN İNCELENMESİ VE ADAYLARIN SINAVA KABULÜ
1) Başvuran adaylardan KPSS sonuçlarına göre en yüksek puana sahip olandan başlanarak, bu ilanda belirtilen atama yapılacak kadro sayısının 4 (dört) katına kadar aday (son sıradaki adayla eşit puana sahip olanlar dâhil) sınava çağrılacaktır.
2) Giriş sınavına katılmaya hak kazananların adları, soyadları, KPSS puanları ve sınav tarih ve saatleri Başkanlığın internet sitesinde (http://www.tika.gov.tr/) ilan edilir.
3) Giriş Sınavına girmeye hak kazanan adaylar belirtilen yer, tarih ve saatte, nüfus cüzdanı veya sürücü kimlik belgesi gibi fotoğraflı ve onaylı bir kimlik belgesiyle hazır bulunacaklardır.
 
V. SINAV ŞEKLİ VE KONULARI
1) Giriş sınavı, sözlü sınav şeklinde yapılacaktır.
2) Sözlü sınav, adayların;
a) Mezun oldukları bölüm ile ilgili alan bilgisi ve Başkanlığın faaliyet alanı ile ilgili konulardaki bilgi düzeyi,
b) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü,
c) Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu,
ç) Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı,
d) Genel yetenek ve genel kültürü,
e) Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı,
yönlerinden değerlendirilerek, ayrı ayrı puan verilmek suretiyle gerçekleştirilir. Adaylar, yarışma sınav komisyonu tarafından (a) bendi için elli puan, (b) ila (e) bentlerinde yazılı özelliklerin her biri için onar puan üzerinden değerlendirilir ve verilen puanlar ayrı ayrı tutanağa geçirilir. Bunun dışında sözlü sınav ile ilgili herhangi bir kayıt sistemi kullanılmaz. Sözlü sınavda başarılı sayılmak için, Komisyon başkan ve üyelerinin yüz tam puan üzerinden verdikleri puanların aritmetik ortalamasının en az yetmiş olması şarttır.
 
VI. DEĞERLENDİRME VE İLAN
1) Başarı puanı adayın KPSS puanı ile sözlü sınavının aritmetik ortalaması alınarak hesaplanır. Sınav puanlarının eşitliği halinde sırasıyla sözlü sınav puanına ve KPSS puanına bakılır, puanı yüksek olan aday sıralamada üstte yer alır.
2) Giriş sınavı sonuçları, Başkanlık internet sitesinde ilan edilir. Ayrıca kazanan adayların adreslerine de tebliğ edilir.
3) Başkanlık, başarılı aday sayısı ilan edilen kontenjandan az olduğu takdirde sınav duyurusunda ilan edilenden daha az sayıda uzman yardımcısı alma hakkına sahiptir.
4) Yarışma sınavını kazananların uzman yardımcısı kadrolarına atanmaları ve adaylıklarına ilişkin işlemler, 656 sayılı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine göre yapılır.
5) Sınavı kazananların uzman yardımcılığına atanmaları için atama işlemlerinin yapılmasına ilişkin olarak tebligatta veya ilanda belirtilen süre içinde, istenilen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na müracaat etmeleri gerekir.
6) Atama işlemlerinin yapılması için kendilerine bildirilen veya ilan edilen süre içinde geçerli bir mazereti olmadığı hâlde müracaat etmeyenlerin atama işlemleri yapılmaz.
7) Başvurusu kabul edilip, isimleri yarışma sınavına katılabilecekler arasında yer alanlardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bunlar hiçbir hak talep edemez ve haklarında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur.
 
VII. BİLGİ ALMA
Sınav ile ilgili bilgi, TİKA Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, 0 (312) 508 11 44 veya 508 11 47 numaralı telefonlarından temin edilebilir.
ETİKET: TİKA Uzman Yardımcısı Alımı,  tika kaç tane uzman yardımcısı alacak, tika memur alımı, tika iş ilanı, KPSS alım ilanı, KPSS iş ilanı, kpss memur ilanı